Činnosť firmy

 

O nás

 

Sme modernou stavebnou spoločnosťou ktorá  ponúka realizácie stavieb akéhokoľvek druhu. 
Od svojho vzniku v roku 2005 sme sa vyprofilovali na silnú a stabilnú stavebnú spoločnosť.
Skúsenosťami a odborným potenciálom našich pracovníkov, modernou a kvalitnou technikou
a technológiou vieme vyhovieť a prispôsobiť sa potrebám a požiadavkám každého zákazníka.
Tak isto sme držiteľom licencie vonkajší tepelnoizolačný kontaktný systém weber.therm terranova, weber.therm mínus 7 a weber.therm exclusive.

   

 

Široké portfólium stavebnej činnosti obsahuje realizácie a rekonštrukcie rodinných a bytových domov, stavby a rekonštrukcie priemyselných budov.
Stavebná firma KULLmá veľmi dobrú pozíciu na Slovenskom stavebnom trhu.
Naďalej ju chceme upevňovať kvalitne prevedenou prácou a férovým prístupom k zákazníkom.
Naším obrovským plusom je vysoká technická profesionalita, schopnosť realizovať požiadavky zákazníkov v dohodnutých termínoch a vysokej kvalite.
Hlavnou úlohou našej stavebnej firmy je realizácia stavieb všetkých druhov podľa požiadaviek klienta, od rekonštrukcie rodinných domov po výstavbu bytových komplexov.
Pri výstavbe používame moderné technológie, a prispôsobujeme sa najnovším požiadavkám stavebného trhu. Vlastníme technické zariadenia,stavebné stroje.
Zamestnávame odborníkov z jednotlivých stavebných profesií, ktorí pravidelne prechádzajú rozličnými školeniami a ovládajú rôzne systémy jednotlivých technologických postupov.
Všetky stavebné úpravy vykonávame odborne na základe našich bohatých skúseností. Vpred nás posúvajú naši spokojný zákazníci, naše referencie hovoria za všetko.